«Укроборонпром» звільнив голів «Укрспецекспорту» і «Спецтехноекспорту»

«Укроборонпром» звільнив голів «Укрспецекспорту» і «Спецтехноекспорту»

Державний концерн «Укроборонпром» призупинив дію контрактів з керівниками держкомпанії (ДК) Укрспецекспорт Сергієм Проскуркіним і держпідприємства (ДП) Спецтехноекспорт Владиславом Бельбасом. Оголошено відбір кандидатів на посади керівників цих компаній, йдеться у повідомленні на сайті «Укроборонпрому» в середу, 23 жовтня.

Зазначається, що трудові відносини з керівниками «Укрспецекспорту» і «Спецтехноекспорту» припинені «з метою реформування функції спецекспорту і роботи відповідних підприємств».

Заявки претендентів на ці посади в рамках оголошеного 23 жовтня відбору приймаються до 13 листопада.

На період відбору обов'язки генерального директора ДК «Укрспецекспорт» покладено на Вадима Кожевнікова, а керівництво ДП «Спецтехноекспорт» буде здійснювати Євген Ларін.

Заступник директора «Укроборонпрому» з питань трансформації Роман Бондар повідомив, що нові керівники підприємств займатимуться зростанням експортного прибутку, підвищенням зарплат і бонусів, запуском сучасних технологій продажів і маркетингу, а також оптимізацією структури.

«Це важливий етап першої структурної реформи нової команди «Укроборонпрому» по трансформації функції експортного продажу. Нові керівники візьмуть на себе відповідальність за зростання експортної виручки держконцерну, підвищення зарплат і бонусів, впровадження сучасних технологій продажу і маркетингу, оптимізацію структури і скорочення чисельності», – написав він у Facebook.

При цьому він наголосив, що на цей час у всіх спецекспортерах концерну працюють 1500 осіб.

Бондар також повідомив, що гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус отримав допуск до держтаємниці.

«Для кожного, хто в останній місяць мріяв і чекав негативного рішення з цього питання, генерував контрзаходи, саботував зміни і влаштовував провокації, у мене є повідомлення: спасибі, що знайшлися. Ми вас помітили. Кожному таргану - свій капець. І не варто витрачати час на лікарняні. Не допоможе», – написав Бондар.

Він також нагадав, що через два дні завершується подача кандидатур на позиції гендиректорів одних з найбільших компаній концерну - Зоря Машпроект, ЖБТЗ і Заводу ім. Малишева.

Зазначимо, що раніше стало відомо про те, що «Укроборонпром» змінить форму організації. Концерн планують трансформувати в холдингову компанію. Також «Укроборонпром» проведе ретельну ревізію ефективності своїх підприємств-учасників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук