30 львівських школярів стали помічниками поліцейських

Головні новини Львова 10.02Вікторія Іваскевич, 10 лютого 2017, 19:14 457 0
дивіться також

У Львові обрали 30 дітей, які пильнуватимуть порядок у своїх школах. Вони отримали жетони, тож офіційно можуть робити зауваження навіть старшокласникам. А ще разом із поліцією вирішуватимуть, як зробити безпечнішим життя у нашому місті.

Кожен з них пройшов ретельний відбір. З більш ніж ста охочих обрали 30 школярів. Усі запропонували власне бачення як зробити життя дітей в місті безпечнішим.

«В 77-ій школі хочуть облаштувати такий тренувальний майданчик з безпеки дорожнього руху, а гімназія Симоненка робить правила безпеки поводження біля води, тому що в них територіально є озерце», ― розповідає координатор шкільних офіцерів поліції у Львові Тетяна Капись.

Серед інших помічника відрізнятиме спеціальний жетон. А згодом малим поліцейським видадуть форму. Разом із цим, у них з'явились нові обов'язки: пильнувати за порядком.

«Є старшокласники, наприклад, в школі, які курять або чіпляються, і ми інколи робимо зауваження», ― каже шестикласник Назар.

Також у навчальних закладах працюватимуть і дорослі шкільні офіцери поліції. Вони будуть проводити різні профілактичні заходи.

«В нас є 139 шкіл і буде 8 людей, розподілених на ці школи. Тематика різна: і тема боулінгу, і протидія злочинності, і як поводитись правильно в інтернеті», ― пояснює лейтенант патрульної поліції Марта Збишко.

Наразі в проекті взяло участь десять шкіл. Втім, якщо експеримент матиме позитивні результати, до нього залучать решту навчальних закладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук