Донецькі переселенці добровільно зголошуються у військкомати

Головні Новини за 13 лютогоХристина Шевченко, 13 лютого 2015, 19:14 3980 0

Втекли із Донецька і пішли добровольцями на фронт. Попри стереотип, чоловіки-переселенці із Донеччини і Луганщини не відсиджуються вдома і не воюють за терористів. Вони аж ніяк не менші патріоти, ніж галичани, і воюють з перших днів в АТО.

Більшість українців впевнені - в українській армії зараз немає східняків. Та це не так.

Павло з Донецька, говорить українською. В травні переселився з сім'єю до Львова. І одразу пішов у військкомат. 

Зараз чоловік на ротації. "Я люблю Донецьк, по-доброму відношусь до нього, але ось той шар культури, кримінальної культури, тої біди, яку він подарував всій Україні, я не сприймаю", - розповідає Павло.

Володимир із Донецька зараз в Києві на лікуванні. Також воює на нашому боці через розбіжність поглядів. Багато років він працював у міліції. І зараз багато його колег по інший бік барикад.

І Володимир, і Павло збираються за кілька днів повертатись на фронт. Можливо, там зустрінуть чоловіка Галини Бузовік -  переселенки з Лугащини, яка починає нове життя на Львівщині. Галина не може стримати емоцій, бо її чоловік, полковник запасу, з початку АТО стереже кордон від російських окупантів. Він військовий і не вагався ані дня.

Всі вони тепер переселенці, адже у рідному місті їх вважають ворогами. У Володимира конфіскували автомобіль, в його хаті живуть чужі люди. Павлові не один раз погрожували. Від чоловіка Галина відреклись друзі.

Точної цифри, скільки  вихідців із Донецької і Луганської областей у нашій армії, немає. Їх призивають за місцем реєстрації. Відомо, що найбільше донеччан зареєстровані в запорізьких, харківських і одеських військоматах.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук