У Львові затвердили перелік легальних місць для яток на колесах

Депутати визначили 22 місця, які надаватимуть в оренду під пересувну торгівлю

У Львові затвердили 22 місця, які підприємці можуть орендувати під пересувні об’єкти торгівлі. За відповідну ухвалу проголосували 54 депутати ЛМР під час засідання 19 квітня.

«Проект ухвали підготовлений з метою забезпечення відкритості та прозорості процедури визначення орендарів конструктивних елементів благоустрою для розміщення пересувних тимчасових споруд, розвитку конкуренції та отримання максимального доходу», - йдеться в інформаційній довідці до ухвали.

Як зазначила керівниця юридичного депаратменту ЛМР Гелена Пайонкевич, цю ухвалу розробила спеціально створена комісія, яка визначила місця та товар, який можуть продавати в пересувних ятках. Більшість з пересувних об'єктів торгівлі буде розташована у центральній частині міста та у парках, а торгувати їм можна буде безалкогольними напоями, солодощами та сувенірами.

«Мова йде про ятки щоденного демонтажу - невеликі тимчасові споруди, які отримують дозвіл на торгівлю на сезон. Ми визначили, якою продукцією мають торгувати ці ятки, і де розташовуватися, а також визначили незаконно встановлені конструкції», - пояснила Гелена Пайонкевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук