На Львівщині маму двох дітей позбавили батьківських прав
У Львівській області в Радехові маму двох дітей позбавили батьківських прав.
Як повідомили ZAXID.NET в обласному управлінні міліції, працівники кримінальної міліції у справах дітей під час перевірки неблагополучних сімей з’ясували, що 22-річна жінка не доглядає за своїми доньками.
«У літку минулого року її судили за ознаками частини 2 статті 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною). Тоді молодій мамі дали два роки умовно і шанс виправитися», – зазначено в повідомленні.
Однак жінка так і не використала другої спроби. Вона не хоче доглядати за трирічною Юлією та однорічною Анастасією. Лікарі Радехівської центральної районної лікарні розповіли, що дівчатка хворіють на дефіцитну анемію середнього ступеня важкості.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google«Матеріали відносно затриманої відправлені у прокуратуру Радехівського району Львівської області для порушення кримінальної справи», – наголосив т.в.о. начальника КМСД у Львівській області розповідає Назар Кобилецький.