Компартія має намір скинути Симоненка з посади лідера через провал на виборах

СуспільствоВолодимир Пиріг, 11 листопада 20141890

На пленумі ЦК української Компартії вимагали відсторонити Петра Симоненка з посади першого секретаря ЦК КПУ, однак голосування за відставку поки не було.

Як повідомив народний депутат Олександр Зубчевський, якого цитує Укрінформ, минулої суботи на пленумі ЦК Компартії, як і на нараді перших секретарів партії вели розмову про те, що необхідно зняти повноваження очільника партії з Петра Симоненка.

«Низка обласних організацій виступили з критикою Симоненка за грубі прорахунки в роботі і провал виборів», – сказав Зубчевський.

За його словами, за те, щоб Петро Симоненко склав повноваження, виступили Харківська, Запорізька, Донецька, Луганська та Херсонська обласні організації.

Втім, як заявив нардеп, опорою Симоненка є центральні, а також західні регіони країни, які за кількістю представників у Центральному комітеті партії перевершують представників сходу і півдня.

За словами Зубчевського, Симоненко не має наміру брати на себе відповідальність за провал виборів. Голова КПУ заявив, що за діями його опонентів стоїть влада країни, яка хоче розколоти партію.

Однак, на думку депутата, питання про відставку Симоненка на президії ЦК можуть поставити в будь-який момент.

Нардепи від Компартії Зубчевський і Присяжнюк раніше заявили про те, що на Пленумі ЦК керівник КПУ повинен скласти повноваження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук