Кордон України з РФ та Молдовою посилили пунктами радіаційно-ядерного контролю

Кордон України з РФ та Молдовою посилили пунктами радіаційно-ядерного контролю
фото ДПСУ
Пункти призначені для виявлення та припинення спроб переміщення через кордон радіоактивних речовин

Українсько-російський та українсько-молдовський кордон посилили пунктами радіаційно-ядерного контролю, оснащеними новітнім обладнанням. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

Як розповіли у відомстві, у пунктах пропуску «Велика Писарівка» та «Миколаївка» на кордоні з РФ і пункті пропуску «Старокозаче» на кордоні з Молдовою встановлено сучасні високоефективні комплекси TSA і RAPISCAN. Ці пункти знаходяться в зоні відповідальності Сумського, Чернігівського та Білгород-Дністровського прикордонних загонів.

Пункти радіаційно-ядерного контролю призначені для своєчасного виявлення та припинення спроб незаконного переміщення через державний кордон радіоактивних речовин та ядерних матеріалів.

фото ДПСУ

Перед запуском пристрої перевірила іноземна делегація з США, до складу якої увійшли представники Департаменту енергетики США, Національної лабораторії «LANL» та компаній-виробників обладнання «Aecom», «Apogee group» і «Rapiscan». У ДПСУ отриманим обладнанням задоволені – передбачається, що воно істотно посилить технічні можливості прикордонних загонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук