Львів’янка через шість років відсудила право власності на квартиру

Право на користування квартирою по вул. Колесси у м. Львові через шість років судової тяганини визнано за жінкою з малолітньою дитиною. Відповідне рішення в серпні поточного року ухвалив Вищий Спеціалізований Суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Ситуація склалася так, що 2008 року на підставі підробленого судового рішення право власності на спірну квартиру було визнано за іншою особою. Проте прокуратура Галицького району м. Львова встановила, що рішення про визнання права власності на цю квартиру суд ніколи не приймав, відтак прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах Львівської міськради до ОКП ЛОР «БТІ та ЕО» та вказаного громадянина (власника) про скасування реєстрації права власності, усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням матері з дитиною.

У 2010 році Галицький районний суд м. Львова позов прокуратури задовольнив. Однак того ж року Галицька райадміністрація ЛМР до вказаної жінки подала позов до суду про визнання її такою, що втратила право на користування квартирою. Тоді ж Галицький районний суд м. Львова у вказаній справі ухвалив заочне рішення, яким позов Галицької районної адміністрації ЛМР задоволено. Не погодившись з таким рішенням, жінка подала заяву про його перегляд, прокуратура Галицького району м. Львова долучилася до цієї справи в інтересах жінки та її малолітньої дитини.

Тож з 2010-го до 2014 року прокуратура в різних судових інстанціях відстоювала право жінки на проживання у вказаній квартирі разом з неповнолітньою дитиною. І лише цьогоріч право на користування визнано за жінкою з малолітньою дитиною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук