МОЗ оновило перелік країн «червоної» зони, прибравши звідти неправильні назви

МОЗ оновило перелік країн «червоної» зони, прибравши звідти неправильні назви
фото УНІАН
У новому списку МОЗ прибрало назви країн, що не існують

Міністерство охорони здоров'я України збільшило перелік країн «червоної зони» через несприятливу ситуацію з коронавірусом. До нього потрапили понад 120 країн. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров'я.

До «червоного» списку потрапили США, Ізраїль, Чорногорія, Мальдіви, ОАЕ, Монако, Чехія, Філіппіни, Мальта, Німеччина, Польща, Литва, Грузія, Угорщина, Австралія та інші.

Після приїзду з країн «червоної» зони потрібна самоізоляція з додатком «Дій вдома» або негативний результат ПЛР-тесту.

Зазначимо, що у новому списку МОЗ прибрало назви країн, що не існують. Крім того, Гонконг і Тайвань, які офіційна Україна вважає частиною Китаю, більше не згадуються окремо.

Також Міністерство додало пояснення, що назви держав у списку не відображають позицію українського уряду щодо їхнього правового статусу. А список складається з держав-членів ВООЗ.

До слова, з 1 серпня в Україні змінили підхід до визначення держави з високим рівнем поширення коронавірусу. Тепер уряд вважатиме держави «червоною» зоною, якщо в ній є одна з таких ознак:

  • кількість нових випадків Covid-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні;
  • приріст нових випадків Covid-19 у державі за останні 14 днів у порівнянні з попередніми 14 днями становить більш як 30%.

Як інформував ZAXID.NET, Міністерство охорони здоров’я припустилося низки серйозних помилок, публікуючи «коронавірусні» списки країн «зеленої» та «червоної» зон. Зокрема, у списку країн були території й регіони, які країнами не вважаються, та й назви таких регіонів на українську мову перекладені неправильно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук