На Львівщині правоохоронці доставили підсудного в суд лише у спідньому

Для того, щоб доставити ув'язненого Костянтина Литвиненка зі Львова до зали червоноградського суду, його в одних трусах виволокли на вулицю та закинули в автозак.

"Це просто жах, до крику. До болю - знущання над Людьми", - прокоментувала подію координатор ініціативи "Рух за Пряме Народовладдя в Україні" Наталія Лордкіпанідзе, яка розмістила фотодокази на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, зі Львова до Червонограду на судове засідання привезли Костю Литвиненка в самих трусах. Коли судді побачили представників ЗМІ, то вирішили перенести засідання. Однак активістам вдалося відзняти відео.

"Такої революції гідності в Україні, ще не було. Однак замість того, щоб надавати належну медичну допомогу, лікар, який прийшов у камеру, дав "валідол" від усіх хвороб, а щодо знеболювального уколу сказав "завтра зранку подасиш письмову заяву". Зранку, 08.08.14 року вперше за 5 років підсудний перебуваючи у СІЗО звернувся із заявою до начальника ЛСІ Гальчищак Б.С. з описом свого стану та відмовою від етапування до Червонограда. Зробивши вигляд перевірки стану здоров'я, зафіксувавши тиск 150 на 80 за вказівкою начальника ЛСІ Гальчищак Б.С., який наполіг на етапі, уявіть собі, ув'язненого в самих трусах виволокли на вулицю та закинули в автозак", - наголосила вона.

Фото: facebook.com/natalie.lordkipanidze

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук