У Львові школа фехтування «Галеон» досі відвойовує своє приміщення

У частині приміщення на вул. Руській, 20 у Львові розташований спортивний зал ДЮСШ «Галеон», який є на балансі Комунальної 1-ї міської поліклініки. У цьому спортивному залі проводять заняття із фехтування. Частина приміщення до 2009 року перебувала в оренді ТзОВ «Горицвіт», але опісля договір оренди з управлінням комунальної власності не продовжено, проте аптека відмовилася вивільняти приміщення.

Після низки судових позовів за рішенням Вищого суду ТзОВ «Горицвіт» могло орендувати це приміщення до 15 березня 2014 року, але по закінченню терміну керівництво аптеки відмовилося вивільняти приміщення в добровільному порядку, повідомили в управлінні молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради, передає прес-служба.

1-ша міська поліклініка 11 червня 2014 року подала позовну заяву до суду, щоб вивільнити це приміщення з незаконного володіння. Паралельно ТзОВ «Горицвіт» 7 липня 2014 року подав позовну заяву з вимогою зобов’язати управління комунальної власності ЛМР укласти договір оренди з аптекою на це приміщення. На підставі цієї позовної заяви суд призупинив розгляд справи про вивільнення приміщення.

Однак 17 листопада Апеляційний суд відхилив позов ТзОВ «Горицвіт» про укладення договору оренди. Тож уже 26 листопада 1-ша міська поліклініка подала до суду позовну заяву про продовження справи про виселення ТзОВ «Горицвіт» на підставі рішення Апеляційного суду про незадоволення вимоги ТзОВ «Горицвіт» до 1-ї міської поліклініки.

Також на сьогодні в провадженні Галицького районного суду є справа за позовом ТзОВ «Горицвіт» про визнання права власності на приміщення комунальної власності по вул. Руська, 20. Паралельно, за інформацією юридичного управління, відкрито кримінальне провадження проти ТзОВ «Горицвіт» за підробку документів (внесення приміщення комунальної власності по вул. Руська, 20 до свого статутного фонду).

Зазначимо, що вихованкою ДЮСШ «Галеон» є відома львівська спортсменка, чемпіонка Олімпійських ігор у Лондоні Яна Шемякіна. Загалом у цьому залі з фехтування займається близько 50 вихованців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук