Українських прикордонників попередили про поширення коронавірусу з Китаю

МОЗ офіційно повідомило Держприкордонслужбу про китайський вірус

Міністерство охорони здоров’я України офіційно повідомило Державну прикордонну службу, лабораторні центри МОЗ по країні та чиновників з галузі охорони здоров'я про ситуацію з коронавірусом у Китаї і рекомендації ВООЗ з цього приводу. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, станом на 20 січня у Китаї в м. Ухвань та за межами країни офіційно зареєстровано 205 лабораторно підтверджених випадків інфекційної хвороби, викликаної новим коронавірусом (nCoV).

«Центр громадського здоров’я МОЗ України офіційно повідомив прикордонну службу України, керівників обласних та Київського міського лабораторних центрів МОЗ України, а також керівників структурних підрозділів охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій про ситуацію з коронавірусом в Китаї та про актуальні рекомендації ВООЗ», – вказано у повідомленні міністерства.​

Медичними службами було встановлено та обстежено 817 близьких контактів, серед них за 727 особами завершився період спостереження, ще 90 осіб залишаються під медичним наглядом, позитивних результатів на nCoV не виявлено.

Наразі із залученням спеціалістів ВООЗ та CDC все ще встановлюють причини виникнення, фактори передачі інфекції, визначають межі осередків та масштаби поширення інфекційної хвороби, викликаної новим коронавірусому (nCoV).

Також в МОЗ нагадали про основні заходи профілактики, яких необхідно дотримуватись під час відвідування країн, де були зареєстровано випадки nCoV: уникати тісного контакту з людьми, що мають симптоми гострої респіраторної інфекції; частіше мити руки з милом, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням; уникати тісного контакту з тваринами на фермах або у дикій природі; люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил поведінки при кашлі (не підходити надто близько до співрозмовників, використовувати одноразові серветки під час кашлю та чхання, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук