22 виші Львова співпрацюватимуть з міською радою

Головні новини Львова 10.11Юлія Девда, 10 листопада 2015, 16:04 502 0
дивіться також

У рамках молодіжного проекту «Перший кар’єрний крок» вищі навчальні заклади Львова підписали угоду про співпрацю. Студенти стажуватимуться у департаментах міської ради та комунальних підприємствах міста. Реєструватися можна вже відсьогодні.

Молодіжний проект діє з 2009 року. Упродовж цього часу у стінах міськради стажування пройшли понад сім тисяч студентів, а працювати залишилося майже половина випускників.

«Спочатку у студента має бути велике бажання. Потім він чи вона заходить на сайт міської ради або віднаходить інформацію про проект у соціальних мережах, реєструється там. Далі ми запрошуємо його на колективну співбесіду, розповідаємо про етапи стажування, а після цього він обирає напрям, в якому хоче розробляти проект, – розповідає куратор програми «Перший кар’єрний крок» Юрій Звір. – А вже після того, як студент обрав напрямки, досвідчені фахівці читають лекції – про ефективну комунікацію, правила перемовин, проектний менеджмент», – додає він.

Саме навчання складається із чотирьох етапів. Після реєстрації, співбесід та обрання студентами напрямків роботи, команди формують, для них проводять навчання із лекціями і тренінгами. Далі майже півроку вони працюють над своїми проектами, а наприкінці навчання звітують про роботу.

Теперішні команди вже працюють над відновленням оранжереї у Стрийському парку, створенням патрульного відділу велосипедів «Коп» та продажем електронних карток в електротранспорті.

Для студентів такий проект є корисним із практичного боку. Ректор Львівського національного університету Володимир Мельник вважає, що українські виші мають переймати закордонний досвід.

«У вищих навчальних закладах Великобританії 50-60% навчального процесу – це практика. Досвід роботи між міською радою і нашими проектами є доволі успішним, бо щорічно сотні студентів пробують себе у міськраді. Найбільше – з економічних, політологічних, соціологічних та психологічних напрямів», – впевнений він.

Зареєструватися на цьогорічне стажування охочі студенти можуть до 1 грудня, а вже у червні – після двомісячного стажування та майже піврічної роботи, молоді фахівці прозвітують про свою роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук