Чим займається підрозділ, який здійснив рейди на Білгородщину та Брянщину?
«РДК» розширює діяльність
Інші блоги автора
- Дійшов пішки із Бєлгорода у Харків, щоб воювати за Україну 8 лист, 12:33
- У ворога нічого подібного на озброєнні немає 18 жовт, 11:24
- Як військові долають наслідки травми через мистецтво 11 жовт, 13:47
«Русский Добровольческий Корпус» відомий своїми рейдами у Брянську та Білгородську області. Але окрім цього, бійці РДК беруть участь у боях на найгарячіших напрямках російсько-української війни, зокрема, на Донбасі та Запоріжжі.
У новому матеріалі проєкту «Український Свідок» – бійці РДК («Русский Добровольческий Корпус). Підрозділ складається з етнічних росіян, що живуть на території України та воюють на її боці. Герої сюжету – бійці із позивними Фортуна, Могила та Лакі.
РДК відомий насамперед своїми рейдами на території росії – у Білгородську та Брянську області. Але не всі знають, що його бійці воюють пліч-о-пліч з українцями в найгарячіших точках цієї війни, зокрема на Донбасі та на запорізькому напрямку.
«Запоріжжя – це Бахмут 3.0, – розповідає Могила. – Тут вдвічі більше артилерії та техніки, безліч дронів. Вночі літають освітлювальні ракети, стріляють БМП і це виглядає, наче якісь «Зоряні Війни». Також Могила розказав декілька неймовірних історій із власного бойового досвіду на запорізькому напрямку. Їх можна почути в інтерв’ю.
Фортуна розповів що може статися із бійцем РДК, якщо той потрапить у полон: це катування, показові приниження тощо. «Полон неможливий, – каже він. – Підірватись на гранаті набагато легше. У «Корпусі» є навіть є відповідний внутрішній наказ». Лакі своєю чергою каже, що немає сенсу здаватись у полон, якщо ти маєш зброю.
Також бійці поділилися своїми думками з приводу закінчення російсько-української війни. «Тут є два варіанти, – розмірковує Фортуна. – Або окуповані території повертаються до України та росія платить репарації, але глобальних змін не відбувається. Тоді війна повториться, але буде ще інтенсивнішою. Другий варіант – це громадянська війна як наслідок способу життя та культури, що культивувалися з часів утворення Радянського Союзу».
***
Навесні цього року «Український Свідок» випускав матеріал з бійцями цього формування. Переглянути його можна за цим посиланням.