"У галереї "LvivArt" - виставка подружжя Проданчуків Наталі та Віктора під назвою "Вічність. Духовність. Життя". Ця експозиція складається з творів графіки на шовку, батіку Наталі та скульптури, графіки Віктора. Роботи, насамперед, відрізняються оригінальними образними рішеннями. Домінують загадкові, сюрреалістично-казкові, фантастичні, символічні теми, які занурюють глядача в невидимий простір, в духовну глибину та слов’янську давнину", - зазначила 10 лютого під час відкриття виставки менеджер галереї, керівниця художньої частини галереї Юлія Скоп.
За її словами, подружжя саме вибрало таку назву до виставки, джерелом натхнення стало дерево життя. "Кожен з авторів йшов своїм шляхом до цієї теми, хоча і в Наталі, і у Віктора є однакові назви. На виставці представлено 18 солодкавих, гламурних картин Наталі. 9 графічних робіт та 15 скульптурних химерних, гоструватих, потойбічних скульптур Віктора", - додала Юлія Скоп.
Виставка триватиме до 1 березня.
Довiдка ZAXID.NET
Віктор Проданчук народився в 1975 році в м. Дунаївці, Хмельницької облaсті. В 1995 році закінчив Косівський Інститут декоративно-прикладного мистецтва, відділення художньої обробки металу. В 2001 році закінчив Львівську національну академію мистецтв. В даний час працює творчо в художній майстерні в м. Львові. Займається скульптурою, графікою, експерементує з різноманітними техніками та матеріалами (бронза, скло, шамот, дерево, гальваніка, мідь). У своїх роботах використовує елементи древньої трипільської культури. Учасник багатьох виставок в Україні та за кордоном. Ряд робіт знаходиться в приватних колекціях України, Росії, Польщі, США, Канади, Німеччини, Бельгії, Чехії. Наталя Проданчук народилась в 1976 році у м. Львові. В 1997 році закінчила факультет дизайну Львівського технікуму легкої промисловості за спеціальністю конструктор-модельєр. В 2003 році закінчила Львівску національну академію мистецтв, факультет дизайну, за спеціальністю художник-модельєр. Працює як художник-модельєр, графік. Творить роботи на полотні, експериментує з тканиною, глиною. Використовує елементи древньої трипільської культури, Київської Русі. Учасник багатьох виставок в Україні та за кордоном. Ряд робіт знаходиться в приватних колекціях.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter