Дружин Бандери, Шухевича та Скоропадського зобразили на банках згущеного молока

Організатори акції у такий спосіб нагадують, що за кожним відомим чоловіком стоїть не менш велична жінка

Дружин Бандери, Шухевича та Скоропадського зобразили на банках згущеного молока
фото TABASCO
Бляшанки з молоком будуть сувенірними

Біографії та портрети дружин командира УПА Романа Шухевича, лідера ОУН Степана Бандери, гетьмана Павла Скоропадського та письменника Михайла Коцюбинського зобразили на банках згущеного молока. У такий спосіб куратори акції хочуть нагадати про роль жінок в історії України, пише «Gazeta.ua».

Наразі випустили лімітовану серію, яку відправлять військовим на Донбас.

«8 березня у медіапросторі зазвичай згадують Розу Люксембург і Клару Цеткін, Софію Ковалевську. Забувають про українських жінок, які безпосередньо впливали на хід історії України», – розповів голова наглядової ради Ічнянського молочного комбінату, який випустив такі бляшанки зі згущеним молоком, Валентин Запорощук.

За його словами, вони нагадати про тих, хто опинився дещо в тіні відомих чоловіків.

«Ярослава Бандера була членом Асоціації українських студентських організацій у Польщі до 1939 року. Наталя Березинська-Шухевич рятувала єврейських дітей від німецьких загарбників. Віра Коцюбинська заснувала першу українську школу в Чернигові. Олександра (по-родинному Аліна, - ред.) Скоропадська підтримувала чоловіка в еміграції, взяла на себе увесь побут і написала книгу, присвячену генеалогії Скоропадських», ‒ зазначив Валентин Запорощук.

Український молочний комбінат випустив згущене молоко з креативною обгорткою

Український молочний комбінат випустив згущене молоко з креативною обгорткою

Дизайн і концепцію проекту створила команда української креативної агенції TABASCO, яка перед тим розробила «Бойову згущенку» для Збройних Сил України.

«Без Аліни я лише половина», ‒ казав гетьман Скоропадський про свою дружину. Проте, її ім’ям у Google цікавляться вшестеро менше людей, аніж ім’ям самого гетьмана. Ми хочемо показати: поруч із кожним відомим чоловіком стоїть не менш велична жінка. Не за чоловіком, як заведено було казати, а саме поруч», – йдеться в повідомленні TABASCO у Facebook.

Серія згущеного молока, присвячена видатним жінкам України, – виключно сувенірна. Її не продаватимуть, а передадуть військовим на фронт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук