Facebook розпочав роботу над створенням власної криптовалюти
До теми
Facebook розглядає можливість створення власної криптовалюти, яка дозволить користувачам соцмережі здійснювати електронні платежі. Про це повідомляє американський телеканал Cheddar, який спеціалізується на фінансовій інформації, з посиланням на свої інформовані джерела.
Як зазначається, команда Facebook дуже серйозно ставиться до цього. У компанії почали вивчати технологію блокчейна близько року тому. Тоді цим займалася єдина людина з команди соцмережі з корпоративного розвитку - Морган Беллер. Зокрема, він вивчав питання, як соцмережа може використовувати нові технології, що підтримують криптовалюту, таку як Bitcoin і Ethereum.
Однак цього тижня видання Recode повідомило, що Facebook створює підрозділ для вивчення технології блокчейн. До команди увійшли десять співробітників Facebook, а очолить її віце-президент компанії, що відповідає за додаток Messenger, Девід Маркус.
«Як і багато інших компаній, Facebook досліджує способи використання технології блокчейн. Ця нова невелика команда буде вивчати безліч різних додатків», - наводить телеканал Cheddar заяву представника Facebook.
У лютому Маркус в інтерв'ю на одній з конференцій запевняв, що Facebook не планує найближчим часом інтегрувати криптовалюту в свої додатки. Платежі з використанням криптовалюти наразі дуже дорогі, дуже повільні, тому різним співтовариствам, що використовують технології блокчейна і інші, необхідно виправити всі проблеми, а потім, коли це станеться, можливо, ми що-небудь і зробимо», - сказав тоді він.
На початку цього року Facebook ввів заборону на розміщення на платформі соцмережі реклами криптовалюти, бінарних опціонів і ICO. Подібний захід, як уточнювалося в повідомленні компанії, покликаний «підвищити цілісність і безпеку реклами фінансових продуктів» в соцмережі. Пізніше до такого рішення Facebook приєдналася материнська компанія Google - Alphabet Inc., а також Twitter.
Раніше стало відомо, що над створенням власної криптовалюти працює команда розробників месенджера Telegram.