Facebook розпочав роботу над створенням власної криптовалюти

СвітРоман Ганкевич, 12 травня 20183930
Facebook розпочав роботу над створенням власної криптовалюти
фото Recode
Команду з вивчення технологій блокчейн у Facebook очолив віце-президент компанії Девід Маркус

Facebook розглядає можливість створення власної криптовалюти, яка дозволить користувачам соцмережі здійснювати електронні платежі. Про це повідомляє американський телеканал Cheddar, який спеціалізується на фінансовій інформації, з посиланням на свої інформовані джерела.

Як зазначається, команда Facebook дуже серйозно ставиться до цього. У компанії почали вивчати технологію блокчейна близько року тому. Тоді цим займалася єдина людина з команди соцмережі з корпоративного розвитку - Морган Беллер. Зокрема, він вивчав питання, як соцмережа може використовувати нові технології, що підтримують криптовалюту, таку як Bitcoin і Ethereum.

Однак цього тижня видання Recode повідомило, що Facebook створює підрозділ для вивчення технології блокчейн. До команди увійшли десять співробітників Facebook, а очолить її віце-президент компанії, що відповідає за додаток Messenger, Девід Маркус.

«Як і багато інших компаній, Facebook досліджує способи використання технології блокчейн. Ця нова невелика команда буде вивчати безліч різних додатків», - наводить телеканал Cheddar заяву представника Facebook.

У лютому Маркус в інтерв'ю на одній з конференцій запевняв, що Facebook не планує найближчим часом інтегрувати криптовалюту в свої додатки. Платежі з використанням криптовалюти наразі дуже дорогі, дуже повільні, тому різним співтовариствам, що використовують технології блокчейна і інші, необхідно виправити всі проблеми, а потім, коли це станеться, можливо, ми що-небудь і зробимо», - сказав тоді він.

На початку цього року Facebook ввів заборону на розміщення на платформі соцмережі реклами криптовалюти, бінарних опціонів і ICO. Подібний захід, як уточнювалося в повідомленні компанії, покликаний «підвищити цілісність і безпеку реклами фінансових продуктів» в соцмережі. Пізніше до такого рішення Facebook приєдналася материнська компанія Google - Alphabet Inc., а також Twitter.

Раніше стало відомо, що над створенням власної криптовалюти працює команда розробників месенджера Telegram.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук