Феєрверки у Луцьку відтепер влаштовуватимуть спеціальні організації

4 серпня 201114630

У Луцьку право на організацію висотних феєрверків та різноманітних заходів із застосуванням піротехнічних виробів матимуть лише ті підприємства, які зареєстровані у встановленому порядку і в статуті яких передбачений цей вид діяльності.

Відповідне розпорядження підписав перший заступник міського голови Луцька Святослав Кравчук з метою підвищення рівня безпеки та недопущення виникнення пожеж при проведенні висотних феєрверків.

Такі підприємства також повинні мати автотранспорт, придатний для перевезення спецвантажів; фахівців, атестованих на право проведення піротехнічних робіт; документи (сертифікати, дозволи, експертні висновки), що підтверджують якість піротехнічних виробів; технічне обладнання, необхідне для користування піротехнічними виробами; технічну документацію (сценарій проведення заходу з переліком видів піротехнічних заходів), повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Дозволи на застосування піротехнічних виробів надаватиме управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради тільки після поданої заявки, погодженої з управлінням культури, Луцьким міським відділом УМНСУ у Волинській області і вибухо-технічним відділенням науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при обласному управлінні МВСУ.

При проведенні заходів з застосуванням піротехнічних виробів повинні бути присутні відповідальні особи від підприємства, яке їх здійснює, та від організацій, що надавали та погоджували дозвіл на проведення феєрверку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук