Голові Львівської облради та його заступникам збільшили зарплату і премії

Посадові оклади керівників облради зросли до 11 тис. грн, премії - до 80% зарплати

Голові Львівської облради та його заступникам збільшили зарплату і премії
фото ГалІнфо
Депутати Львівської облради встановили умови оплати праці голови та заступників облради на 2018 рік

У вівторок, 5 грудня, депутати Львівської облради встановили умови оплати праці голови та заступників облради на 2018 рік. За це рішення проголосували 55 депутатів.

«У травні 2017 року уряд вніс зміни до постанови 353, відповідно до якої посадові оклади керівників органів місцевого самоврядування та їх заступників збільшено з 7 тис. грн. до 11 тис. грн. Нарахування зарплат керівників Львівської облради у 2018 році буде проводитися відповідно до цих змін», – повідомив ZAXID.NET голова бюджетної комісії ЛОР Олег Домчак.

Відповідно до прийнятого сьогодні рішення, зарплата голови облради Олександра Ганущина у 2018 році складатиметься із посадового окладу, надбавки за перший ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавки за вислугу років у 15% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за виконання особливо важливої роботи у 50% від посадового окладу з урахуванням двох згаданих надбавок. Також Олександр Ганущин зможе отримувати щомісяця премії у 80% від посадового окладу.

Порівняно із 2017 роком, розмір премій для голови облради та заступників зросте на 20%.

Раз у рік голова облради також матиме право на матеріальну допомогу у розмірі середньомісячної зарплати.

Зарплата першого заступника голови облради Андрія Білоуса у 2018 році складатиметься із посадового окладу, надбавки за п’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг. Також Андрій Білоус зможе щомісяця отримувати премію у розмірі до 80% посадового окладу. Раз на рік перший заступник голови облради зможе отримати матеріальну допомогу в розмірі середньомісячної зарплати.

Зарплата заступника голови облради Володимира Гірняка у 2018 році складатиметься із посадового окладу, доплати за четвертий ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Він також зможе щомісяця претендувати на премію у розмірі до 80% посадового окладу та на одноразову матеріальну допомогу в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Додамо, перед цим рішенням, депутати проголосували за присвоєння Володимирові Гірняку чергового рангу, а саме – четвертого рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук