Головою наглядової ради медіа-холдингу Курченка стала Олена Бондаренко
Головою наглядової ради «Українського медіа холдингу» (UMH) з 26 вересня 2014 призначена народний депутат Олена Бондаренко (фракція Партії регіонів). Вона замінить Юрія Рівненського, який залишив UMH у липні цього року.
Про це в понеділок, 22 вересня повідомила прес-служба холдингу.
Після обрання на цю посаду Олена Бондаренко повинна скласти повноваження депутата Верховної Ради України згідно з вимогами законодавства.
За словами власника холдингу Сергія Курченка, у ЗМІ сьогодні приходять люди з багатим політичним досвідом.
«Зростання суспільного інтересу до політики зумовив моє рішення, яке повинно надати нового імпульсу розвитку холдингу», - цитуються в повідомленні слова Курченка.
Зазначається, що Бондаренко закінчила Донецький державний університет і Донецьку державну академію управління, працювала на телебаченні, очолювала прес-службу Донецької облради, а з 2006 року тричі обиралася народним депутатом України.
Новообрана глава ходингу працювала у Верховній Раді V, VI і VII скликань, є членом Національної спілки журналістів України і президентом Всеукраїнської асоціації виробників і постачальників контенту.
Основним завданням на новій посаді буде, Бондаренко називає, перш за все, «збереження і зміцнення об'єктивної журналістики у виданнях УМХ, зміцнення позицій холдингу на національному медіа ринку і підтримка високої професійної репутації журналістських колективів».
Зазначимо, що Сергій Курченко у червні минулого року придбав 100% акцій "Українського медіахолдингу", якому належить низка провідних ЗМІ України. Сьогодні UMH управляє портфелем з понад 50 брендів. До нього зокрема входять такі бренди як: Forbes, Vogue, «Кореспондент», «Теленеделя», i.ua, bigmir.net, football.ua, «Ретро FM», «Наше радіо», Europa Plus, «Авторадіо», «Аргументи і Факти», «Комсомольская правда» та інші.
Нагадаємо, в травні 2014 року Служба безпеки України заявила, що викрила факти безпосередньої причетності Сергія Курченка до реалізації злочинних механізмів з придбання на користь фінансово-промислової групи СЄПЕК (ВЕТЭК) медіахолдингу UMH group (ТОВ "Український медіа холдинг").
4 квітня цього року Курченка було внесено до розшукової бази МВС, а 23 квітня його оголосили у міжнародний розшук. 14 квітня податківці відрапортували, що на рахунках мультимільйонера арештовано кошти на суму 700 мільйонів гривень.
3 червня Міністерство внутрішніх справ України оголосило в розшук заступника голови наглядової ради компанії "Східно-європейська паливно-енергетична компанія" (СЄПЕК) Бориса Тимонькіна.
Загалом, за результатами перевірки компаній, підконтрольних бізнесмену Сергію Курченку, якому приписують тісні стосунки з родиною Януковича, слідчі уже розпочали більше десятка кримінальних проваджень.