Іващенку дали умовний термін і звільнили з-під варти
Апеляційний суд змінив колишньому т.в.о. міністра оборони України Валерію Іващенку термін покарання на умовний і звільнив з-під варти в залі суду.
Колегія суддів Апеляційного суду Києва пом’якшила вирок колишньому т.в.о. міністра оборони Валерію Іващенку, звільнивши його від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік.
Як передає УНІАН, відповідну резолютивну частину ухвали після більш як 40-хвилинного перебування в нарадчій кімнаті оголосила головуюча у судовому процесі суддя Ольга Юрдига.
«Апеляцію засудженого Іващенка та його захисників задовольнити частково… Звільнити Іващенка від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік», - йдеться в ухвалі суду.
При цьому суд зобов’язав Валерія.Іващенка не виїжджати за межі України без повідомлення працівників Кримінально-виконавчої інспекції, а також періодично з’являтися до неї для реєстрації.
Також ухвалою суду змінено міру покарання колишньому керуючому санацією Феодосійського судно-механічного заводу Сергію Міхєєву (його було засуджено до трьох років позбавлення волі ). Зокрема, суд повністю задовольнив скаргу його адвоката, призначивши термін покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі з випробувальним строком на 1 рік.
Як повідомлялось раніше,Головне управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України 20 серпня 2010 року порушило кримінальну справу за обвинуваченням Іващенка у зловживанні службовим становищем під час підписання плану санації Держпідприємства Міноборони «Феодосійський судно-механічний завод». Іващенка затримали у серпні 2010 року.
До нього обрали запобіжний захід – взяття під варту.
12 квітня 2012 року Печерський райсуд Києва засудив Валерія Іващенка до 5 років позбавлення волі.
Сьогодні до Апеляційного суду Києва на розгляд скарги на вирок колишньому т.в.о. міністра оборони України Валерію Іващенку прибув колишній президент Польщі Олександр Квасневський.
Іващенко просив Апеляційний суд скасувати йому вирок, а справу закрити за відсутності у його діях складу злочину. Адже вважає, що вирок ґрунтується лише на припущеннях.