Капітуляція. Частина перша. «Зрозуміти і пробачити»

Амністія зрадникам України і воєнним злочинцям

БлогиСемен Семенченко , 23 червня 2016 633
Семен Семенченко
Народний депутат України

Ця тема активно обговорюється в суспільстві напередодні внесення в Раду закону про вибори в т.зв. ОРДІЛО (сором'язлива дипломатична назва ЛНР / ДНР).

Обробка громадської думки через підконтрольні олігархам ЗМІ ведеться паралельно з репресіями і кампанією дискредитації добровольців. Це дуже важлива і необхідна умова капітуляції підписаної представниками Порошенко в Мінську ще в 2014 році. Не «покаравши» одних, не можна «зрозуміти і пробачити» інших.

Я зараз не про моральну і не про політичну складову запропонованої амністії. Моє бачення даного питання відомо. Я про шулерські прийоми за допомогою яких може бути здійснена спроба її продавити. Не через парламент, більшість там і так проголосує за що завгодно.

Продавити через народ і всупереч громадській думці.

Не думаю що вони наважаться голосувати за амністію в Раді. Для цього спочатку треба повністю зачистити реальну опозицію. Підпали Львівського та Миколаївського сховищ відходів, оперетні спроби холуїв Банковій вигадати хоч якісь кримінальні справи проти мене, репресії проти харківського осередку Самопомочі - це якось не дуже нас налякало :) А час піджимає. Як і партнери по капітуляції.

Тому більш ймовірний другий варіант. Ось, до речі і сама амністія.

Прийнята ще півтора роки тому. Прийнята, але не набрала законної сили. Автор законопроекту - президент Порошенко. Закон тоді не підписав ні голова ВР, ні, відповідно, президент. Однак далі почалося найголовніше. Був зареєстрований законопроект про скасування цього рішення. Автор - тодішній голова ВР Турчинов. Проте  менше ніж через місяць законопроект був відкликаний і рішення скасовано не було.

Ось він. Для того щоб законопроект набрав законної сили потрібні всього 2 підписи. Спікера і президента.

За цією амністією прощають все і всім - від тортур до держзради.

Для чого так все закручено? За проектом автора закону він повинен набрати законної сили в день виборів - тоді під амністію потраплять всі злочини вчинені до цього дня. Дата коли може бути підписаний цей закон - день проведення «виборів» в ОРДЛО. Ну а трактувати хто скоював злочини, а хто «просто стояв на блокпосту, бо заплутався» будуть успішні бізнесмени з військової прокуратури і чесні судді на кшталт Чауса і Царевич.

Є ще кілька законопроектів, необхідних для імплементації Мінську,  які можуть бути прийняті у такий спосіб. І «вишенька на торті» - зміни до Конституції. Коли весь цей пакет запрацює, то імплементація Мінську буде завершена, а фактична капітуляція прийнята. І тоді у липецького керівництва Малоросії залишиться тільки один шлях. Узурпація влади і знищення пасіонарних елементів майбутньої України.

Малоросія і Україна не можуть існувати одночасно, в одній і тій же точці часу і простору. А значить, після того як активність людей буде ще нижчою, і ці плани почнуть реалізовуватися, у кожного з нас буде можливість зробити свій вибір.

І один з двох варіантів майбутнього України стане реальністю.

Амністія російським найманцям - питання не тільки моралі і нашого ставлення до десяткам тисяч загиблих на Майдані і у війні за Незалежність. Це ще й питання майбутнього яке ми вибираємо для нашої країни і наших дітей.

І цей вибір для себе повинен зробити кожен. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук