Київ пообіцяв Брюсселю відданість СОТ та ЗВТ

25 лютого 201310260
Київ пообіцяв Брюсселю відданість СОТ та ЗВТ
фото ТСН
СОТ

Київ i Брюссель пiдтверджують свою вiдданiсть засадам СОТ i наголошують на необхiдностi утриматися вiд упровадження протекцiонiстських заходiв, якi суперечать духу поглибленої та всеосяжної зони вiльної торгiвлi.

Таку позицiю лiдери ЄС та України позначили у спiльнiй заявi, ухваленiй за пiдсумками самiту Україна-ЄС, який вiдбувся в понедiлок у Брюсселi. Українську сторону представляв президент Вiктор Янукович, європейську - президент Ради ЄС Герман ван Ромпей i президент Європейської Комiсiї Жозе Мануель Баррозу, пише Інтерфакс.

Зокрема, в заявi йдеться: "Лiдери погодилися з важливiстю прогресу реформ, необхiдних для пiдготовки до створення поглибленої та всеосяжної зони вiльної торгiвлi (ПВЗВТ) вiдповiдно до порядку денного асоцiацiї, та з необхiднiстю утримуватися вiд будь-яких заходiв, якi суперечать духу ПВЗВТ".

Вони також укотре пiдтвердили свою вiдданiсть засадам, утiленим у ПВЗВТ, що ґрунтується на правилах двосторонньої лiбералiзацiї, зокрема, шляхом утримання вiд упровадження протекцiонiстських заходiв. "Вони пiдтвердили вiрнiсть засадам СОТ i готовнiсть i надалi докладати спiльних зусиль для змiцнення багатосторонньої торговельної системи", - наголошується в заявi.

Лiдери також вiдзначили прiоритетнiсть, яка надається покращенню дiлового та iнвестицiйного клiмату. В цьому контекстi вони схвалили досягнуту мiж Україною та ЄС домовленiсть про початок неформального дiалогу з питань бiзнес-клiмату, який має на метi визначення першочергових заходiв у контекстi покращення бiзнес-клiмату.

Як повідомлялося, ще однією заявою на саміті Україна-ЄС була заява про відданість угоді про асоціацію.

Також Україна та ЄС підписали угоду про фінансову допомогу на 610 млн євро.

Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі проходить самiт Україна-ЄС, під час якого Україна розраховує підписати чотири документи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук