Лазаренко відмовився свідчити проти Тимошенко, - Теффт

11 травня 20128322
Лазаренко відмовився свідчити проти Тимошенко, - Теффт
фото donbass.ua
Павло Лазаренко

Екс-прем'єр Павло Лазаренко, який відбуває покарання в американській в'язниці, відмовився давати свідчення у справах, порушених проти Юлії Тимошенко.

Про це повідомив посол США в Україні Джон Теффт, пише "Українська правда".

"Що стосується пана Лазаренка, то ми не маємо способів змусити його погодитись давати покази представникові української Генпрокуратури. На скільки я знаю, він відмовив у такій зустрічі", - зазначив Теффт.

"І, за нашим законом, ми не маємо ніякого інструментарію, щоб змінити цю його позицію", - додав посол.

Крім того, коментуючи справу про вбивство депутата Євгена Щербаня і лист до посольства сина загиблого - Руслана Щербаня, Теффт сказав: "Ще до того, як я отримав листа, ми роздивлялися деякі припущення і звинувачення, що лунали у зв’язку з цим. Ми не бачили якихось свідчень, які б пов'язували пані Тимошенко з вбивством Євгена Щербаня".

"Розслідуванням справ, які пов’язані в кінцевому підсумку зі справою Лазаренка, займалося Міністерство юстиції США та ФБР. Мені треба запитувати їх про наявність такої інформації. Але досі в тій інформації, що наявна, не було нічого щодо її причетності до убивства Щербаня", - підсумував він.

Як відомо, жовтні 2011 року перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін повідомив, що Генпрокуратура має намір допитати екс-прем'єра Павла Лазаренка у справі щодо боргів "Єдиних енергетичних систем" Юлії Тимошенко.

Син Щербаня Руслан написав листа Теффту про причетність Лазаренка і Юлії Тимошенко до вбивства його батька.

Сам Ренат Кузьмін в інтерв’ю німецькому виданню сказав, що до двох тижнів Генпрокуратура України може висунути звинувачення Юлії Тимошенко у вбивстві Євгена Щербаня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук