Львівському ОХМАТДИТу подарували електрокоагулятор за 500 тис. грн

Цей апарат мінімізуватиме крововтрату у дітей під час операцій

Львівському ОХМАТДИТу подарували електрокоагулятор за 500 тис. грн
фото ОХМАТДИТ
Львівський обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ подарували сучаснийелектрокоагуляторгулятор

У львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ з'явився сучасний електрокоагулятор фірми BOWA, вартість якого 500 тис. грн. Його для допомоги хірургам подарував БФ «Допомагати просто». Раніше такого апарата в лікарні не було.

Цей апарат, як повідомив ZAXID.NET керівник центру дитячої малоінвазивної хірургії ОХМАТДИТу Андрій Дворакевич , допомагатиме хірургам проводити операції як класичним, так і малоінвазивним способом в усіх напрямах дитячої хірургії: урології, ортопедії, ЛОР тощо.

Електрокоагулятор дозволяє мінімізувати крововтрату під час операцій та не використовувати переливання донорської крові.

Цим апаратом зможуть користуватися хірурги усіх напрямів дитячої хірургії

«Це справді хірургія майбутнього! Багаторазові електрохірургічні інструменти дозволять безпечно усім, хто потребує, виконувати хірургічні процедури. Колись ми таке тільки бачили у закордонних клініках, тепер це є у нашій лікарні» - написала у середу, 10 жовтня, у Facebook директорка ОХМАТДИТу Мар'яна Возниця.

БФ «Допомагати просто» вже не вперше дарує дитячій лікарні медичне обладнання. У 2016 року він подарував апарат штучної вентиляції легень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук