Медвєдєв продовжить "газпромізацію" зовнішньої політики Росії і посилить Медведчука, - політолог Володимир Фесенко
"З приходом Дмитра Медвєдєва принципово та кардинально у ставленні Росії до України нічого не зміниться. Тим паче, Медвєдєв вчора наголосив на спадкоємності і незмінності зовнішньої політики Росії. Думаю, він продовжить "газпромізацію" зовнішньої політики Росії - буде повна єдність інтересів "Газпрому" із зовнішніми інтересами Російської Федерації", - заявив сьогодні, 3 березня, у коментарі ZAXID.NET політолог Володимир Фесенко.
За його словами, новим буде те, що в Росії "утвориться два центри впливу". "Раніше цього не було. А тепер українська влада буде змушена рахуватися і з Медвєдєвим, і з Путіним", - наголосив політолог.
Що стосується ставлення нового президента Росії до України, Володимир Фесенко зазначив таке: "Зважаючи на те, що Медвєдєва пов’язують із Україною майже родинні зв’язки, можна припустити, що зростатиме політична ставка Віктора Медведчука. Не виключено, що багато політичних сил і політиків шукатимуть каналів зв’язку із Медведчуком".
"Окрім цього, Медвєдєв був відповідальний під час президентських виборів 2004 року за перемогу Віктора Януковича. Відтак, не виключено, що він досі сприймає поразку Януковича, як особисту. І поки не відомо, чи ці комплекси 2004 року відобразяться на його ставленні до України", - додав він.
Щодо сприйняття Львова і Західної України, на думку політолога, "Львів й надалі залишиться у російській масовій свідомості, як символ Західної України, всього з нею пов’язаного". "Хоча за рахунок тих відомих людей, які народилися і виросли у Львові, а нині живуть в Росії, Львів має шанси поліпшити свій імідж в Російській Федерації і в Східній Україні загалом", - резюмував Володимир Фесенко.
За результатами 99,28% оброблених виборчих бюлетенів, майже 52 млн росіян (70%) проголосували на виборах Президента Росії за першого віце-прем’єр-міністра російського уряду Дмитра Медвєдєва. Такими є дані Центральної виборчої комісії Росії на цей час.
За лідера російських комуністів Геннадія Зюганова проголосували понад 13 млн росіян (18%), за лідера ЛДПР Володимира Жириновського віддали свої голоси майже 7 млн виборців Росії (9%), самовисуванця Андрія Богданова підтримав майже 1 млн виборців.
Явка виборців становила 64,21%.