Міська рада не може змусити приватних перевізників їздити за графіком

СуспільствоІрина Скіць, 21 жовтня 201512741
Міська рада не може змусити приватних перевізників їздити за графіком
фото ZAXID.NET

Абсолютна більшість маршруток Львова їздить не за графіком. В середньому приватні перевізники дотримуються графіку лише у 25% випадків. На відміну від комунального АТП, чиї автобуси у 90% приїжджають вчасно. За словами начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Віктора Щира, єдине, що може зробити міська рада, аби змусити перевізників дотримуватись задекларованих графіків руху – надіслати лист із претензією.

«У Львові маршрутні автобуси обслуговують приватні перевізники та комунальне АТП. Що стосується роботи комунальних автобусів, то вони дотримуються графіку у майже 90% випадків. А от приватні перевізники в середньому лише в 25% випадків приїжджають вчасно. Є окремі маршрути, котрі дотримуються графіку руху на 6-8%», - розповів ZAXID.NET Віктор Щир.

Він зазначив, що найбільш проблемними є маршрути № 8, 11, 12, 17,18, 21,22,24,27, 33, 35, 38, 39, 44, 48, 54. У понад 90% випадків вони прибувають на зупинки невчасно.

«Ми не вимагаємо, аби маршрутки приїжджали хвилина в хвилину. Допустиме відхилення від графіку на три хвилини. З огляду на специфіку Львова – вузькі центральні вулички, а відтак постійні затори в центрі, ми вважали прийнятним відхиленням від графіку руху на п’ять хвилин. Однак більшість маршруток приїжджали на кожну зупинку пізніше, аніж через п’ять хвилин», - пояснив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Він додав, що міська рада може лише надсилати перевізникам листи-претензії. Однак вони на такі листи не реагують. На думку чиновника, виправити ситуацію можна збільшивши кількість комунального транспорту. Зараз Львовом курсує 650 маршрутних автобусів, із них лише 80 – комунальні.

«Я вважаю, якщо досвід показує, що комунальний транспорт працює краще, треба збільшити кількість автомобілів комунального транспорту, щоб витісняти приватних перевізників. Коли комунальних автобусів буде хоча б третина, тоді ми зможемо впливати на транспортну систему міста», - зауважив Віктор Щир.

Він також додав, що у наступному році управління транспорту планує закупити близько 30 вживаних автобусів для «АТП-1».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук