Міськрада оскаржила призупинення аукціону з продажу приміщення на пл. Ринок

Минулої п’ятниці, 11 липня, управління комунальної власності Львова подало заяву про оскарження ухвали на заборону аукціону з продажу приміщення на пл. Ринок, 28. Як відомо, того ж дня рішенням Господарського суду Львівської області аукціон було призупинено.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

«В разі її (заяви про оскарження, – ред.) незадоволення, буде подано апеляційну скаргу до Львівського апеляційного господарського суду», – повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун. У міськраді переконані, що продаж приміщень на аукціоні – це можливість отримати максимальні надходження до бюджету міста.

Нагадаємо, 11 липня запланований аукціон з продажу нежитлових приміщень на пл. Ринок, 28 так і не відбувся. Ухвалу на заборону аукціону прийняв 10 липня Господарський суд Львівської області, якою частково задоволено заяву ПП «Львівська агенція художнього мистецтва».

«Ця ухвала прийнята суддею Петрашко М.М. одноособово без виклику у судове засідання учасників справи», – розповіла Інна Свистун.

На думку управління комунальної власності, ухвала про забезпечення позову є незаконною, оскільки не ґрунтується на фактичних обставинах справи: не наведено доказів, як саме порушено права ПП «Львівська агенція художнього мистецтва».

Відповідно до положень ст. 16 ЗУ «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», для реєстрації покупців як учасників аукціону, конкурсу вони сплачують встановлений органом приватизації реєстраційний внесок у розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, а також вносять грошові кошти – 10% початкової ціни об'єкта. Суд, зазначено в повідомленні, приймаючи ухвалу, не дослідив, чи такі кошти сплатило ПП «Львівська агенція художнього мистецтва». Як зауважують в управлінні комунальної власності, коштів не було сплачено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук