МОЗ оприлюднило список країн, після приїзду з яких обов'язкова самоізоляція

Повернення із країн, де захворюваність на Covid-19 перевищує 40 активних хворих на 100 тис. населення, передбачатиме самоізоляцію

Після відвідання низки популярних в українських туристів країн обсервація може не знадобитися

Міністерство охорони здоров'я назвало країни «червоної зони», прибуваючи з яких обов'язково проходити самоізоляцію. Список країн опублікований на сайті міністерства у понеділок, 15 червня.

Станом на 14 червня у «червону зону» потрапили країни, де захворюваність на коронавірусну інфекцію перевищує 40 активних хворих на 100 тис. населення. До країн цієї зони віднесені 50 країн, серед яких: Катар, Швеція, Великобританія, США, Бельгія, Білорусь, Нідерланди, Росія, Іспанія, Молдова, Португалія, Франція, Канада, Італія.

До країн «зеленої зони» віднесені: Польща, Ізраїль, Іран, Єгипет, Туреччина, Чехія, Болгарія, Естонія, Греція, Латвія, Литва, Індія, Угорщина, Данія, Німеччина. Також у «зелену зону» входять Австрія, Норвегія, Грузія, Шрі-Ланка, Йорданія, Словенія, Туніс, Хорватія, Китай, Чорногорія і Ватикан.

«З «червоної зони» (де показник більше, ніж 40 активних випадків на 100 тис. населення), люди будуть відправлятися на обсервацію/самоізоляцію на 14 днів після перетину кордону. З «зеленої зони» (де показник менше, ніж 40) – зможуть не проходити самоізоляцію», – зазначив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Детальніший список з країнами «зеленої» та «червоної» зон доступний за посиланням.

Як інформував ZAXID.NET, Україна з 28 березня повністю закрила кордон для регулярного сполучення, зокрема авіаційного.

Пізніше стало відомо, що внутрішнє авіасполучення відновиться 5 червня, а міжнародне – 15-го червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук