Частина країн Євросоюзу відкрили кордони після карантину

Відкриття стосується лише внутрішніх кордонів ЄС

СвітЮрій Братюк, 15 червня0

Кілька європейських країн у понеділок відкрили свої кордони для мандрівників з ЄС після майже трьох місяців обмежень, запроваджених через коронавірус. Про це повідомляє Reuters.

Серед тих, хто сьогодні відриває кордон, – Німеччина, Бельгія, Франція, Греція, Чехія. Австрія відновить роботу прикордонних пунктів пропуску 16 червня.

При цьому кожна країна встановлює різні правила, зокрема вимоги до тестування, карантину і конкретні поради щодо подорожей або обмеження для окремих країн і регіонів. У деяких країнах право на в’їзд буде залежати від того, де живе мандрівник і куди прямує.

Німеччина скасовує прикордонний контроль і мандрівникам з ЄС більше не потрібно буде доводити причину в'їзду в країну. Німеччина вже раніше відкрила свої кордони для сусідніх Австрії, Швейцарії та Франції.

Франція відкриває свої кордони для мандрівників з ЄС і Шенгенської зони. Прибулі звідти не будуть поміщені в карантин. Проте, для тих, хто прибуває з Іспанії, а також з Великої Британії, будуть діяти різні протоколи, тому що у цих країн різні графіки зняття обмежень.

Іспанія не допустить іноземних туристів до 21 червня, за винятком деяких іспанських островів.Фінляндія скасувала обмеження на поїздки для туристів з та в Норвегію, Данію, Ісландію, а також Естонію, Латвію і Литву, де рівень зараження впав до рівня Фінляндії.

Уряд Нідерландів дозволяє з понеділка своїм громадянам поїздки з туристичною метою в 16 європейських країн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук