На Коломийщині поліція забрала у жінки дітей через пияцтво та антисанітарію

На Коломийщині поліція забрала у жінки дітей через пияцтво та антисанітарію
фото МВС
Малолітніх дітей працівники поліції доставили до Центру соціально-психологічної реабілітації

Працівники ювенальної превенції Коломийського відділу поліції та служба у справах дітей Коломийської РДА два тижні тому забрали з сім’ї в селі Казанів на Коломийщині двох дітей та доставити їх до лікувального закладу. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Ювенальна превенція Прикарпаття» у Facebook.

Як зазначається, 40-річна жінка, яка є матір’ю 7-річної дівчинки та бабусею 3-річного хлопчика, матір якого за кордоном, через постійне пияцтво занедбала дітей та оселю. Після того, як діти потрапили до лікарні, коломиянка не змінила способу свого життя.

Під час повторного інспектування умов проживання сім’ї поліцейські та працівники соцслужби виявили у помешканні безлад та антисанітарію. Крім цих двох малолітніх діток, в оселі проживає ще 16-річний син жінки. Його вихованням вона також не займається – хлопець регулярно пропускає без поважних причин заняття у навчальному закладі.

За неналежне виконання батьківських обов’язків мешканку Коломийщини вже вдруге цьогоріч притягують до адміністративної відповідальності. Малолітніх дітей працівники коломийської поліції доставили до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук