На Львівщині почала роботу нова сонячна електростанція

Суспільствореклама, 2 листопада 2017, 10:00 1252 1

На Львівщині запрацювала нова сонячна електростанція. Ціле енергетичне поле розгорнули в селі Терновиця. Загальна потужність складатиме 12 МВт. За рік ці сонячні панелі та інвертори вироблятимуть близько шести з половиною мільйонів кіловат годин. Так забезпечать струмом ряд довколишніх населених пунктів Яворівського району.

«Я чітко бачу сьогодні тут не тільки відкриття 6 мегаватного діючого енергетичного поля, а ми бачимо стратегію до 20 мегават і продовження інвестиційної роботи», сказав міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

Інвестиція складає 150 мільйонів гривень. Це перший проект GREENVILLE ENERGY.

«Ця станція це є перший реалізований проект спільно з інвестором GREENVILLE ENERGY, який спрямовує інвестиційні кошти у високотехнологічні і екологічні проекти», зазначив співкерівник альтернативної енергетики компанії GREENVILLE ENERGY Святослав Сачко.

Група компаній GREENVILLE працює у декількох напрямках. Це будівництво житлової та комерційної нерухомості, проекти з альтернативної енергетики та соціальні ініціативи.

«Всім добре знані такі житлові комплекси, як «Місто трав», «Добра оселя», Greenville House це є втілення нашого прагнення до розвитку. Це є не тільки квадратні метри, які ми будуємо. Ми будуємо новий стиль життя. На сьогодні для компанії GREENVILLE ENERGY великим кроком є запуск сонячної електростанції», розповіла Анна Дроздова, PR-менеджер групи компаній GREENVILLE.

Усе комплектуюче обладнання сонячної станції GREENVILLE ENERGY, окрім фотомодулів, є українського виробництва. Це і кабельна продукція, і металеві конструкції, також високовольтне обладнання, яке і забезпечує генерацію електроенергії. GREENVILLE у єдності з природою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук