<

На Львівщині скасували сім незаконних вироків суду

Завдяки позиції органів прокуратури Львівщини скасовано сім незаконних виправдувальних вироків суду.

Зокрема, за апеляційною скаргою прокурори скасовано вирок Личаківського районного суду Львова, яким безпідставно виправдав працівницю одного із відділень Львівського обласного діагностичного центру, яка обвинувачувалась у службовому підробленні офіційних документів (ч.4 ст.358, ч.1 ст.366 КК України), інформує прес-служба прокуратури Львівщини.

Йдеться про підроблення диплому про освіту, одержану за межами України, та витягу з трудової книжки, які у подальшому використала для вступу до одного з вищих навчальних закладів Львова.

Незважаючи на зібрані докази, що доводять вину жінки у вчиненні кримінального правопорушення, покази свідків та надані суду докази, районним судом останню безпідставно визнано невинуватою та виправдано у зв’язку з начебто відсутністю в її діях складу кримінальних правопорушень.

Апеляційний суд Львівської області погодився з позицією прокурора щодо невідповідності такого судового рішення фактичним обставинам справи, допущення істотних порушень вимог кримінального процесуального закону та скерував кримінальне провадження на новий розгляд у суд першої інстанції.

Загалом, завдяки принциповій позиції органів прокуратури Львівщини упродовж поточного року скасовано сім незаконних виправдувальних вироків та відновлено конституційні права потерпілих від їх злочинних діянь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук