НСЖУ та журналісти з Черкас вимагають покарати міліціонерів, винних у побитті колеги

НСЖУ та журналісти з Черкас вимагають покарати міліціонерів, винних у побитті колеги
фото ВІККА
НСЖУ оприлюднила прізвища правоохоронців, які били фотокора Єфімова три роки тому

Одразу п’ять газет на Черкащині вийшли в друк із гаслом «Ні – безкарності за злочини проти журналістів» на першій шпальті. У такий спосіб медійники висловили солідарність зі своїм колегою, фотокореспондентом Ігорем Єфімовим, якого в лютому 2014 року під час Революції Гідності побили працівники міліції.

Поруч із фотографією закривавленого журналіста видання надрукували прізвища тих міліціонерів, які, за даними журналістів, його били або спостерігали за побиттям, не надавши допомоги постраждалому.

До протестної акції долучились газети «Вечірні Черкаси», «Черкаський край», «7 днів», «Акцент» і «Нова Молодь Черкащини».

Журналісти в Черкасах вимагали покаранти винних у побитті колеги. Фото - ВІККА

Як повідомляє Національна спілка журналістів України, наприкінці 2016 року Соснівський районний суду Черкас виправдав командира батальйону патрульної служби, який був причетний до злочину проти Ігоря Єфімова. На думку медійників, органи прокуратури провели розслідування недбало і не встановили усіх обставин та осіб, винних у побитті журналіста кийками в лютому 2014 року, натомість звинувачення висунули лише одному підозрюваному.

НСЖУ оприлюднила свій перелік працівників міліції, які, за їхньою версією, були причетні до злочину.

«За звіряче побиття нашого колеги ми вимагаємо, щоб нова Національна поліція та система МВС вигнала зі своїх лав кожного фігуранта цього списку», – наголосив в.о. голови Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Окрім того, журналісти з Черкас роздавали газети із плакатом «Ні – безкарності» у центрі міста та передали кілька примірників керівникам обласного управління Національної поліції з вимогою поважати права працівників засобів масової інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук