До початку Євро-2012 - залишився рівно рік. У середу до Львова з’їхалися усі відповідальні, за підготовку до Єврочемпіонату. Цього разу - не стільки з перевіркою, як із подарунками.
Не знаєш української мови - плати штраф! За рік до Єврочемпіонату іноземному туристові зорієнтуватися у львівському транспорті досить складно. Подивитись на львівський транспорт очима іноземця спробували наші кореспонденти.
Львів’яни за Євро, але проти дороги. Цього тижня тривали протести, щодо будівництва нової автомагістралі поблизу автовокзалу, яка продовжить вулицю Вернадського та з’єднає район Санти-Барбари з вулицею Стрийською.
Нині шляховики ремонтують багато львівських вулиць. Однак найважча серед них, мабуть, Городоцька, зокрема ділянка від Привокзальної до церкви Анни. Місцеві старожили навіть не пригадують, коли востаннє через капітальний ремонт перекривали цю головну автомагістраль міста. За цю дорогу ніхто не брався. У чому складність будівельних робіт - дивіться далі.
Втрат води тепер, кажуть посадовці, уже не буде. “Львівтеплоенерго” ліквідовував цього тижня прориви після гідравлічних випробувань. Тепер у Франківському районі.
Хірурги з різних регіонів України з’їхалися до Львова, аби навчатися новітнім методам оперування. Професор Вроцлавського медуніверситету та хірурги "Охматдиту" впродовж двох днів проводили майстер-класи із дитячої ендоскопічної хірургії, оперуючи і водночас навчаючи.
Через неймовірну спеку на Львівщині цього тижня оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки. І хоча до кінця тижня температура спала, у ліси заборонено заїжджати транспортом і категорично не можна палити вогнищ.
Достойної пенсії вимагає духовенство. Держава натомість гарантує тепер їм лише мінімальні виплати.
Спудеї ще про пенсії не думають, але про те, де заробити - так. Студент може мати підробіток, якщо має таке бажання. Власне влітку не лише різні фірми, але й центр зайнятості пропонують вакансії і в Україні, і за кордоном.
І не усі студенти відпочивають. Вони стають майстрами. В Академії мистецтв сезон плідної творчості. Спудеї готуються захищати свої художні роботи. Як це відбувається - бачили Підсумки.
Найдорожчу перукарську роботу за 8 тисяч фунтів занесли у Книгу рекордів Гінеса. Це зачіска від британця Стюарта Філіпса. Українські майстри поки що не такі гонорові, проте також відомі у світі. А все тому, що на міжнародні конкурси перукарів їздять найкращі, переможці регіональних турів. От і цього тижня у Львові змагалися перукарі, манікюрниці та візажисти.