Полковник Валерій Кравчук очолив Львівський прикордонний загін

Начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал–майор Ігор Андрусік представив колективу нового начальника Львівського прикордонного загону, полковника Валерія Кравчука.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Довідка.

Кравчук Валерій Миколайович 1977 року народження, родом з Хмельниччини. 

Освіта: вища. Полковник у 1998 році закінчив академію Прикордонних військ України, у 2007-му - Національну академію Держприкордонслужби України за спеціальністю "Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з’єднань)". Він офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня. 

Після закінчення академії з 1998 року проходив службу на різних посадах, від заступника начальника прикордонної застави до коменданта прикордонної комендатури Західного регіонального управління. 

З 2005 до 2011 року проходив службу у Східному та Південному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

У 2012 році був направлений для подальшого проходження служби у Західне регіональне управління де проходив службу у Мостиському та Чернівецькому прикордонному загонах на посаді першого заступника начальника загону – начальника штабу прикордонного загону.

21 липня 2014 року наказом голови адміністрації Державної прикордонної служби України призначений на посаду начальника Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
       
Нагороджений відомчими медалями. 

Одружений, виховує доньку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук