Порошенко хоче, аби іменами «кіборгів» називали школи і вулиці

Президент України Петро Порошенко зустрівся з «кіборгами» та родинами загиблих захисників донецького аеропорту, вручивши їм державні нагороди, повідомила прес-служба президента.

Серед нагороджених – родина загиблого старшого лейтенанта Івана Зубкова, який, попри важке поранення, не залишив поля бою і до останнього продовжував боротьбу з ворогом.

«Сьогодні ми зібралися для того, щоб віддати належну шану і нагородити наших героїв – найкращих українських чоловіків, які стали справжньою українською легендою. Патріотизм і любов до рідної землі – ось де причини їх надзвичайної звитяги. Я би дуже хотів, щоб їхніми іменами називалися вулиці, школи, бо це є наше – наша війна за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність. Маючи таких воїнів, ми в цій війні обов’язково переможемо», – сказав Порошенко.

Так, президент вручив Зірку Героя України (посмертно) батькам і дружині Івана Зубкова, відважного українського воїна, який, ризикуючи життям, врятував життя своїх побратимів у Донецькому аеропорту. Глава держави від імені всього Українського народу подякував батькам героя за те, що вони виховали такого сина, на прикладі якого будуть виховуватися покоління українських патріотів і воїнів.

«Я пишаюся тим, що Україна має таких воїнів: важко поранені, вони не залишають своєї боротьби, не залишають бойових побратимів. Разом з Іваном Зубковим пішли у вічність непереможеними Юрій Осаулко, Василь Григор’єв, Руслан Коношенко. Надзвичайно важливо, щоб ми пам’ятали про них», – наголосив Порошенко.

Водночас, президент подякував присутнім на церемонії представникам Світового Конгресу українців та української діаспори з Канади за допомогу та підтримку українських підрозділів, яку вони надали у найважчі часи становлення української армії і досі продовжують надавати через проект «Підтримай солдата», у якому беруть участь канадські родини українського походження.

«Завдяки вашій небайдужій позиції в Україні народився такий рух, який не має аналогів у світі, – волонтерський український рух по всьому світу, без якого перемагати було б неможливо», – констатував президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук