Порошенко підписав низку законів, ухвалених Верховною Радою 15 січня

Президент України Петро Порошенко затвердив низку законів, ухвалених Верховною Радою 15 січня. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Зокрема, Порошенко підписав закон №123-VIII «Про внесення змін до закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг «щодо розкриття інформації».

«Документ встановлює, що фінансові установи, нагляд за діяльністю яких провадить Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, зобов'язані розкривати інформацію про себе і фінансові послуги, які вони надають. Відповідні дані вони мають розміщувати на безоплатній основі єдиної загальнодоступної інформаційній базі даних Нацкомфінпослуг та на власних веб-сайтах», - йдеться в повідомленні.

Крім цього, Порошенко підписав закон №126-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів», який розроблено з метою дерегуляції, розвитку підприємництва та реформування надання адміністративних послуг.

Також було затверджено закон №118-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення і приведення окремих положень у відповідність до норм чинного законодавств».

Зазначається, що зміни стосуються питань місцевих бюджетів. Закон обумовлений необхідністю приведення окремих положень Бюджетного кодексу у відповідність з нормами Податкового кодексу і закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук