Порошенко підписав закон про соцгарантії для офіцерів-призовників

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 683-VIII "Про внесення змін до закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Документом, який Верховна Рада прийняла 15 вересня, встановлюються гарантії соціального захисту військовослужбовців військової служби за призовом осіб офіцерського складу.

Як передає прес-служба президента, на зазначених осіб поширюються такі ж гарантії соціального захисту, які передбачені для військовослужбовців інших видів військової служби. Таким чином врегульовано питання забезпечення осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за призовом, пільгами і гарантіями, визначеними законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Призов на військову службу офіцерів, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу, було проведено відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та указу президента від1 травня 2014 року № 447, нагадали у прес-службі президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук