Порошенко підписав закон, який спрощує оформлення спадщини

СуспільствоОльга Карабан, 25 листопада 20146350

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)».

Як повідомили у прес-службі голови держави, закон спрощує процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед, в селі. Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців і зменшує часові та грошові витрати на їх оформлення.

За словами першого заступника голови Адміністрації президента Геннадія Зубка, прийняття цього документа є реалізацією одного з напрямків децентралізації влади, адже органам місцевого самоврядування сільських населених пунктів надаються повноваження щодо оформлення спадщини.

Крім того, законом № 1709-VII скасовується обов’язкове проведення оцінки майна і встановлюється нульова ставка оподаткування у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги. Тобто, у разі оформлення спадку від чоловіка-дружини, батьків-дітей, баби-діда, брата-сестри.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада передала право оформлення спадщини сільрадами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук