Порошенко провів аналогію між періодом Голодомору і сьогоднішньою війною на Донбасі

СуспільствоВолодимир Пиріг, 22 листопада 20143600

На територіях, які окупували проросійські терористи, повторюється «злочинний експеримент Голодомору».

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму зверненні з нагоди 81-ї річниці Голодомору в Україні.

«Схоже, духовні нащадки Сталіна-Кагановича-Постишева не розчинилися в мороці історії. Вони правлять кривавий бал на тимчасово захоплених землях так званих «ЛНР» і «ДНР». Вони повторюють там злочинний експеримент часів Голодомору, позбавляючи мирних людей продуктів харчування», - сказав президент.

Він нагадав, що війна в 32–33 роках велася за всіма імперськими правилами колоніальних операцій, з використанням проти неозброєних селян як компартійних спецзагонів, так і внутрішніх військ. УРСР було заблоковано спецвійськами ОГПУ, а населення голодуючих районів нещадно винищувалось голодом.

«Більшовицька пропаганда побила всі рекорди брехні та людиноненависництва, виправдовуючи злочини режиму проти селянства. Чого варте було одне рішення луганського міському КП(б)У про «неприпустимість витрачання хліба на громадське харчування в їдальнях колгоспів»? - йдеться у зверненні.

Порошенко навів ще одну аналогію: «Керівництво Радянського Союзу відхиляло у часи Голодомору будь-яку допомогу голодуючим в Україні. А коли галичани пускали своїм братам-українцям плоти з харчами по Збручу й Бугу, радянські прикордонники стріляли в людей, котрі намагалися дістати рятівну їжу».

«Сьогодні, коли на окупованих територіях Донбасу починаються голодні бунти, бойовики стріляють в машини з українською гуманітарною допомогою», - наголосив Петро Порошенко.

Як повідомляв ZAXID.NET, нещодавно терористи пограбували пасажирів автобуса, які везли своїм родичам на окуповані території їжу та ліки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук