Порошенко створив координаційний центр взаємодії з Кабміном

Президент України Петро Порошенко підписав указ про Координаційний центр забезпечення взаємодії з урядом, повідомили у прес-службі глави держави.

«Затвердити положення про координаційну центрі забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України», – йдеться в тексті указу.

«Основним завданням Координаційного центру є забезпечення здійснення взаємодії президента України, утворених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб з Кабінетом Міністрів України, іншими органами виконавчої влади», - уточнюється в документі.

Цей центр має проводить аналіз, моніторинг і забезпечення впровадження урядом завдань і заходів, визначених актами президента, рішеннями Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), а також реформ, передбачених стратегічними документами розвитку держави.

Крім того, Координаційний центр має право готувати пропозиції про призупинення дії актів Кабміну, які не відповідають Конституції України, а також брати участь у підготовці пропозицій щодо планування реформ і сприяти їх впровадженню. Також Центр буде оцінювати законопроекти і акти уряду, висувати президенту пропозиції щодо діяльності Кабміну

Керівника Центру доручено призначити голові Адміністрації президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук