Порошенко вимагає від силовиків припинити «фестиваль контрабанди» на західному кордоні України

Президент України Петро Порошенко заявив, що він поставив завдання перед СБУ, митницею, міліцією, прокуратурою і прикордонниками вирішити проблему контрабанди і корупції на західному кордоні країни. Про це він сказав під час наради з керівниками силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей Західної України у Львові.

За словами Порошенка, призначення нового керівника СБУ – це аванс.

«Зараз ми маємо довести, що ні президент, ні Верховна рада не помилилися, і ми маємо ефективно налагодити співпрацю, щоб подолати таке масштабне явище як ганебна контрабанда і масштабна корупція. Я ставлю чітке завдання перед СБУ, перед митницею, прокуратурою, міліцією, прикордонниками та іншими державними органами - припинити цей вічний і перманентний фестиваль контрабанди на Західному кордоні України», - наголосив президент.

Порошенко додав, що однією з головних причин для зміни керівництва СБУ були «незадовільні результати в питаннях боротьби з корупцією. Він також наголосив, що не задоволений роботою всіх правоохоронних органів по боротьбі з корупцією.

«Це ключове завдання, яке ставилося перед попереднім керівництвом країни, і яке воно провалило разом із основними підрозділами МВС, прокуратури. Питання, на жаль, залишаються перед прикордонниками та іншими силовими підрозділами», - заявив президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук