Президент підписав указ про демобілізацію в травні-липні

Звільняють в запас військовослужбовців, яких призвали згідно з указом президента від 6 травня 2014 року

СуспільствоОксана Руда, 7 травня 201515910
Президент підписав указ про демобілізацію в травні-липні
фото Fakti.ks.ua

У середу, 6 травня, президент України Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію, що відбудеться в травні-липні 2015 року.

«Провести в травні - липні 2015 року звільнення в запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом при мобілізації на особливий період згідно з указом президента України від 6 травня 2014 року № 454 «Про часткову мобілізацію», – йдеться в указі № 254/2015.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Зазначимо, перша хвиля демобілізації пройшла у квітні-травні 2015 р.

Крім цього, указом доручається уряду забезпечити фінансування і виконати в межах повноважень інші заходи, пов'язані зі звільненням у запас військовослужбовців, призваних на військову службу на період відповідно до указу від 6 травня 2014 № 454, зокрема з їх перевезення до місця проживання (перебування).

Також силовим відомствам, зокрема, Міноборони України, МВС, СБУ, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної спецслужбі транспорту доручено «провести звільнення військовослужбовців, призваних на військову службу за призовом з мобілізації. Також відомствам доручається забезпечити перевезення звільнених військовослужбовців до місць проживання (перебування ) і забезпечити їх комплектом польової форми одягу по сезону і харчуванням під час переміщення до місць проживання.

Як відомо, зараз очікують демобілізації військові, які були призвані під час першої хвилі мобілізації, що проходила з 17 березня по травень 2014 року, коли були призвані 40 тис людей. Їх повинні замінити призвані в рамках 4 і 5 хвиль часткової мобілізації в 2015 році військовослужбовці.

Нагадаємо, у квітні президент України Петро Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту демобілізованих.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук