Президент призначив перших публічно відібраних голів райадміністрацій Одещини

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 вересня 20152280
Петро Порошенко на зустрічі із новопризначеними керівниками райдержадміністрацій

Президент Петро Порошенко призначив перших, вибраних за відкритою процедурою, голів районних державних адміністрацій Одеської області. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті глави держави.

«Публічний відбір кандидатів на посади в райдержадміністрації на Одещині - це індикатор нової кадрової політики очищення державного апарату», - заявив глава держави під час зустрічі із новопризначеними керівниками.

Президент наголосив, що старі принципи побудови владної вертикалі скасовуються.

«Всі стверджують про нібито коротку лаву запасних, кадровий ресурс, який влада може запропонувати суспільству. Це хибна позиція, неприйнятна в умовах нової України. Не треба, як раніше, тасувати одну й ту саму заяложену колоду», - сказав глава держави.

Порошенко зазначив, що погодився на таку пропозицію відбору і призначення нових районних керівників, запропоновану головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі, бо за доволі короткий час роботи на посаді він уже здійснив низку рішучих кроків, спрямованих на наведення порядку в області та побудову моделі реформ, серед яких кадрова - одна з найважливіших.

За словами глави держави, відсутність досвіду роботи у кандидатів є позитивним моментом, оскільки автоматично скасовує будь-які корупційні зв'язки та підвищує рівень довіри до них.

«Я вам довіряю. Ми з вами починаємо з білого аркушу паперу. Ви маєте довіру президента, голови обласної державної адміністрації, і на цьому етапі ви маєте довіру людей. Прохання - як зіницю ока берегти цю довіру. Раз втратите - вже не відновити, що б ви не робили далі. Без довіри не можна проводити реформи, яких від вас так чекають люди», - наголосив Порошенко.

За словами Саакашвілі, новопризначені керівники РДА пройдуть спеціалізований тренінг, а також матимуть можливість вивчити досвід роботи американських колег.

За відкритим добором на посади голів райдержадміністрацій обрали і призначлили 22 керівника. Ще одна кандидатура - на погодженні у Кабінеті міністрів, три посади залишаються вакантними. Під час конкурсу на місце претендували понад сто чоловік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук