Президент ввів у дію рішення РНБО про Головний ситуаційний центр

СуспільствоОксана Руда, 28 лютого 20156680
Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про створення та забезпечення діяльності Головного ситуаційного центру України, до якого надходитиме від державних служб і правлінь інформація з обмеженим доступом. Відповідний указ опубліковано на офіційному сайті глави держави, пише Укрінформ.

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 січня «Про створення та забезпечення діяльності Головного ситуаційного центру України», – йдеться у повідомленні.

Контроль за виконанням покладено на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Зазначимо, указ набирає чинності з дня його опублікування.

Згідно з рішенням РНБО, Головний ситуаційний центр функціонуватиме як програмно-апаратний комплекс зі збору, накопичення й обробки інформації, необхідної для підготовки та прийняття рішень у сфері національної безпеки і оборони.

Міністерство оборони, МВС, МЗС, Державна фіскальна служба, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Адміністрація Державної прикордонної служби, інші центральні органи виконавчої влади, Служба безпеки України, розвідувальні органи забезпечуватимуть оперативне надання до Головного ситуаційного центру України необхідної для його функціонування інформації, зокрема з обмеженим доступом.

Державному космічному агентству доручено забезпечувати центр обробленою, дешифрованою та проаналізованою інформацією високої та надвисокої розрізненості із сучасних космічних платформ.

Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації має забезпечити обладнання Головного ситуаційного центру спеціальним зв’язком, а також засобами криптографічного і технічного захисту інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук