Президенти України та Казахстану підписали план співробітництва до 2017 року

Назарбаєв скептично оцінив можливість постачання казахської нафти в Україну

Президенти України та Казахстану підписали план співробітництва до 2017 року

За підсумками переговорів президент України Петро Порошенко і президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підписали план дій «Україна - Казахстан» на 2015-2017 роки («Дорожня карта - 5»), в якому визначені ключові вектори двостороннього співробітництва. Про це повідомили у прес-службі глави української держави.

Президенти заявили, що значна активізація торговельно-економічного співробітництва є одним з головних завдань двосторонніх відносин. Підтверджено, що пріоритетними для розвитку взаємовигідного співробітництва є паливно-енергетична сфера, машинобудування, авіаційна, космічна галузь.

Підтверджено, що пріоритетними для розвитку взаємовигідного співробітництва є паливно-енергетичне, сільськогосподарське, енергетичне, транспортне, гірничошахтне, агропромислове машинобудування, виробництво інфраструктурних об'єктів, авіаційна, космічна та інші cфери.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що обговорив з президентом України Петром Порошенком можливість постачання енергетичного палива для українських підприємств, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Щодо постачання вугілля для електростанцій України, ми визначили, що для цього необхідно.. Наші приватні компанії між собою домовляться», – сказав Назарбаєв після переговорів із Порошенком.

Тим часом постачання казахської нафти в Україну Назарбаєв назвав проблематичним.

«Постачання на нафтопереробні заводи України сирої нафти проблематичні, оскільки проходять через територію РФ», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук