Прикордонний пункт Гребенне-Рава-Руська можна буде перетинати пішки і на велосипеді

На кордоні створять чотири додаткові смуги для пішого і велосипедного контролю

Прикордонний пункт  Гребенне-Рава-Руська можна буде перетинати пішки і на велосипеді
Розширення переходу планують реалізувати у 2018-2019 роках

Прикордонний пункт пропуску між Польщею та Україною Гребенне-Рава-Руська отримає додаткову інфраструктуру для пішого і велосипедного контролю. Про це інформує Польське радіо.

«Нам і українській стороні важливо не затримувати прикордонний рух, а зробити його більш рухливим, аби в’їзд був комфортним, хоча завжди він буде пов’язаний з проблемами, адже це зовнішній кордон ЄС і тут буде більш прискіпливий контроль. Однак ми хочемо, аби ці черги були якомога меншими», - сказав Люблінський воєвода Пшемислав Чарнек.

Директор Люблінської служби управління прикордонного контролю Здзіслав Швед зазначив, що зацікавлення у перетині кордону пішки або на велосипеді зростає, про що свідчить ситуація у переході Угринів-Долгобичів, де постійно збільшується велосипедно-пішохідний рух, який там запущено як пілотний проект.

«У Гребенному буде окрема будівля і чотири смуги для пішого і велосипедного контролю, що значно зменшить час очікування перетину ними кордону», - сказав він.

Розширення переходу планують реалізувати у 2018-2019 роках. Інвестиція коштуватиме 12 млн злотих, з яких 10,8 млн – це фінансування з програми Польща-Білорусь-Україна, а 1,2 млн - внесок з воєводського бюджету.

У 2016 році у пунктах пропуску в Люблінському воєводстві кордон перетнуло приблизно 15 млн осіб і це на 6,7% більше, ніж у 2015 році.

Додамо, що наразі піший перехід на кордоні з Польщею працює на пунктах пропуску «Угринів–Долгобичув» та «Шегині-Медика».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук