Російська актриса попросила «Миротворець» виключити її з «чорного списку»
До теми
Російська актриса попросила сайт «Миротворець» виключити її з «чорного списку». Один із українських телеканалів запросив її зніматися у серіалі, проте вона відвідувала окупований Крим, тому і потрапила до бази «Миротворця». Про це повідомляється на сторінці «Миротворця» у Facebook.
Проте сайт не повідомив ані прізвища акторки, ані назви українського телеканалу.
«Просто один з листів в центр «Миротворець» з країни-агресора. Спортсменам і т. з. вченим з Росії, які порушували наш кордон всі ці чотири роки, приготуватися», – йдеться у повідомленні.
«Взимку 2013 року, ще до всіх подій у Криму, я була затверджена на роль у серіалі. Зйомки були заздалегідь заплановані. І влітку 2014 я дійсно прилітала в Крим на зйомки проекту. Розумію, що тим самим я порушила державний кордон України. На жаль, на той момент я не знала, як це можна зробити законно, та й ніхто навколо, чесно кажучи, теж», – написала актриса. Вона зазначила, що з того часу більше у Криму не була. Проблема виникла тому, що вона отримала від своїх «українських колег» пропозицію зіграти головну роль у новому мелодраматичному серіалі для одного з телеканалів. «І якщо ви зможете змінити своє рішення щодо мене, я з радістю приїду і буду зніматися. Додаю свої документи», – підсумувала актриса.
Для збільшення клікніть на зображення
У коментарях до цього повідомлення «Миротворець» повідомив, що вони не виключають з «чорного списку» навіть мертвих. Користувачі зазначають, що багато запитань є і до телеканалу, який продовжує запрошувати російських акторів.
Нагадаємо, центр «Миротворець» – неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Створений навесні 2014 року в рамках роботи волонтерської групи «Народний тил» групою науковців та фахівців з питань дослідження згаданих злочинів як таких, що становлять істотну загрозу українській державі та суспільству.
Завданням центру є надання інформаційно-консультативної допомоги органам виконавчої влади з метою остаточного встановлення миру та злагоди в Україні. В своїй роботі особливу увагу Центр приділяє проявам терористичної та сепаратистської діяльності на території України.
Джерелами інформації для роботи Центру є насамперед загальнодоступні матеріали, що розміщуються в мережі Інтернет, друкованих виданнях, тощо. Зі слів керівника Центру, на 27 січня 2017 року у базі було більше 102 тисяч.