Російський пропагандист Дмитро Кисельов подав до суду на Раду ЄС

СвітОксана Руда, 7 вересня 20154
Російський пропагандист Дмитро Кисельов подав до суду на Раду ЄС
Дмитра Кисельова не влаштовують санкції ЄС

Генеральний директор Міжнародного інформаційного агентства «Россия сегодня» Дмитро Кисельов, який є головним пропагандистом політики Кремля, подав до суду на Раду ЄС.

Як повідомляє Апостроф з посиланням на публікацію офіційного журналу ЄС, Кисельов вимагає скасувати рішення від 13 березня про внесення його до списку санкцій Євросоюзу, які були накладені через події, які мають місце в Україні. Також він вимагає відшкодувати відповідні витрати.

Кисельов вважає, що має шість доказів і основних аргументів на підтримку свого позову. Зокрема російський пропагандист вказує на недоцільність застосованого до нього критерію «активної підтримки» політики російської держави щодо України.

Він заявив, що не має ніякого впливу в Росії, окрім журналістського.

Гендиректор МІА «Россия сегодня» зазначив, що обмежувальні заходи застосовані до нього є покарання за його політичні погляди. На його думку, санкції обмежують його право на свободу вираження поглядів, а також функціонування агентства «Россия сегодня».

Кисельов також вважає, що у ЄС немає ніяких доказів підбурювання до насильства чи інших дій, що виправдовують обмеження права на свободу вираження поглядів.

Зазначимо, російська пропаганда, зокрема сам Кисельов, неодноразово були спіймані на відверто брехливих сюжетах, а також спотворенні фактів про події в Україні і про конфлікт на Донбасі.

Користувачі соцмереж раніше висловили свою різку критику на сторінках Кисельова, після чого акаунти пропагандиста були видалені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук